Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Posted by Seminarija on March 11, 2019

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

kovo11.jpg

Kovo 11 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė Kauno arkikatedroje šventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Užgavėnių "Skersvėjis"

Posted by Seminarija on March 5, 2019

Užgavėnių "Skersvėjis"

ciongas.jpg

Kovo 5 d. Kauno kunigų seminarijoje vyko tradicinis užgavėnių renginys – „Skersvėjis‘‘ arba „Ciongas“.

Padėkos vakaras seminarijos geradariams

Posted by Seminarija on February 25, 2019

Padėkos vakaras seminarijos geradariams

kininkai.jpg

Vasario 25 d. Kauno kunigų seminarijos bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už ūkininkus, kurie dosniai remia mūsų seminariją.

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Posted by Seminarija on February 16, 2019

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

virelis.jpg

Vasario 16 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir meldėsi už Tėvynę.

Prelato Vytauto Stepono Vaičiūno poezijos knygos pristatymas

Posted by Seminarija on February 13, 2019

Prelato Vytauto Stepono Vaičiūno poezijos knygos pristatymas

prelatas.jpg

Vasario 13 d.  Kauno kunigų seminarijos bendruomenė dalyvavo Prelato Vytauto Stepono Vaičiūno poezijos knygos „Akimirkos vertė“  pristatyme.

Išvyka į Kaišiadorių katedrą

Posted by Seminarija on February 10, 2019

Išvyka į Kaišiadorių katedrą

teofilius.jpg

Vasario 10 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė lankėsi Kaišiadorių katedroje, kur buvo minimos pal. ark. Teofiliaus Matulionio konsekravimo vyskupu 90-tosios metinės.

Išvyka į Žemaičių Kalvariją

Posted by Seminarija on February 2, 2019

Išvyka į Žemaičių Kalvariją

zemkalvmaz.jpg

Vasario 2 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė kartu su jos vadovybe lankėsi  Žemaičių Kalvarijoje. Pakeliui aplankėme Varnius, Telšius ir Stulgius.

Rekolekcijos Šiluvoje

Posted by Seminarija on January 31, 2019

Rekolekcijos Šiluvoje

semrekolekcijosmaz.jpg

Sausio 28 d. — 31 d. Kauno kunigų seminarijos klierikai atliko rekolekcijas Šiluvos miestelyje.

Kalėdinis vakaras seminarijoje

Posted by Seminarija on December 21, 2018

KALĖDINIS VAKARAS SEMINARIJOJE

kaldinisvakaras.JPG

Gruodžio 21 d. Kauno kunigų seminarijoje vyko kalėdinis vakaras, į kurį seminarijos bendruomenė pakvietė savo ganytojus, seminaristų gimtųjų ir praktikų parapijų klebonus, artimuosius, dėstytojus ir geradarius.