"POPIEŽIŠKASIS" ŠEŠTADIENIS

Kauno kunigų seminarijos klierikai labai smagiai praleido paskutinį balandžio mėnesio šeštadienį - popiežių Jono Pauliaus II ir Jono XXIII paskelbimo šventaisiais išvakares.

Popieziai_SVETAINEI.jpg

Visą dieną mus lydėjo vieno iš šių popiežių -  Jono Pauliaus II – ojo  vardas.

Šeštadienio rytą kunigo Andriaus Almino kvietimu vykome į jauniausią Kauno miesto parapiją Šilainių mikrorajone, kuriai suteiktas Šv. Jono Pauliaus II - ojo titulas. Kartu su šios parapijos klebonu kunigu Andriumi ir aktyviais parapijiečiais šventėme Eucharistiją Šv. Jono Pauliaus II – ojo gimnazijos salėje.

Po pietų drauge su jaunimu iš Šv. Jono Pauliaus II – ojo piligrimų centro prie Kauno pilies žaidėme smagų žaidimą – „frisbį“! Po žaidimo jaunimą pakvietėme į seminarijos Švč. Trejybės bažnyčią drauge pasimelsti Šv. Jono Pauliaus II – ojo litaniją.

Šv. Jonas Paulius II  žiūrėjo į mus ir šypsojosi :-)