Adventinis vakaras seminarijoje

adv2.jpg

Gruodžio 20 dieną Kauno Kunigų seminarijoje vyko šventinis adventinis vakaras.

Seminarijos bendruomenė pakvietė savo ganytojus, seminaristų gimtųjų ir praktikų parapijų klebonus, artimuosius, dėstytojus ir geradarius. Renginys prasidėjo iškilmingomis Šv. Mišiomis, kurioms vadovavo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius. Homiliją sakė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas. Po iškilmingų Šv. Mišių seminarijos bažnyčioje vyko šventinis koncertas. Jo metu buvo galima išgirsti styginių kvarteto atliekamų klasikinių kūrinių, bei seminaristų skaitomų adventinių tekstų. Po koncerto svečiai buvo pakviesti šventinės vakarienės. Įžanginį žodį tarė ir vaišes palaimino vyskupas Algirdas Jurevičius. Vėliau visi dalinosi kalėdaičiais, linkėjimais ir gera nuotaika.

Klier. Tomas Murauskas

Nuotraukos klier. Zenono Turausko