Akademinių metų pradžia ir rekolekcijos

akad._met._pr..jpg

Rugpjūčio 26-ąją, po seminaristų vasaros praktikų ir atostogų meto, seminarijos kiemas vėl prisipildė malonaus klegesio ir šurmulio – mūsų studentai sugrįžo į savąją Alma Mater.

Šiais metais kartu su „parengiamukais“ propedeutiniame kurse Šiluvoje, mūsų bendruomenė ūgtelėjo ir šiais akademiniais metais esame 26 studentai iš 7 vyskupijų. Taigi, tikrai yra už ką dėkoti Dievui.

Sekančią dieną po sugrįžimo ir įsikūrimo naujuose kambariuose, sekmadienio šv. Mišiose meldėmės kartu su bendruomenės tikinčiaisiais, o po jų agapėje, dalinomės savais įspūdžiais kaip praleidome vasarą.

Kaip ir kiekvienus akademinius mokslo metus, taip ir šiuos pradėjome 3 dienų bendruomenės rekolekcijomis. Rekolekcijas seminarijoje vedė kun. Artūras Kazlauskas kartu su mūsų seminarijos dvasios tėvu kun. Andriumi Končiu. Šios rekolekcijos pasižymėjo tuo, kad jose buvo ne vien konferencijos ir maldos metas, bet ir išvykos į Kaišiadorių katedrą, aplankant pal. Teofiliaus Matulionio relikvijas, Kauno seserų benediktinių vienuolyną, o taip pat turėjome iššūkį eiti į gatves kviesti įvairiausius žmones ateiti į seminarijos bažnyčią ir pabūti tylioje maldoje priešais Švč. Sakramentą.

Rekolekcijų metu, rugsėjo 1-ąją, mūsų bendruomenė  dalyvavo šv. Mišiose Kauno arkikatedroje, kurias Kauno akademinei bendruomenei aukojo ir homiliją sakė arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas.

Taigi, rekolekcijos buvo tarsi „trys viename“, o tai yra kad pirmiausia esame žmonės, po to krikščionys ir galiausiai tarnai. Šie trys aspektai ir buvo atskleisti rekolekcijų metu. Už tai esame dėkingi kun. Artūrui. 

ALBUMAS.jpg

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)