Akolito skyrimai klier. Edgarui

akolitas_Edgaras.jpg

Rugsėjo 23 dieną, Popiežiui Pranciškui lankantis Lietuvoje, penkto kurso klierikui Edgarui Versockiui Estijos Apaštališkasis administratorius Philippe Jourdan Talino katedroje suteikė akolito skyrimus.

Tai didelis džiaugsmas Estijos bendruomenei, kuriai taip reikia pašaukimų į kunigystę. Tai dar vienas laiptelis kunigystės link. Akolito skyrimai tai altoriaus tarnystės ženklas man. Tam, kad galėčiau garbingai vykdyti savo pareigas, kaskart Eucharistijoje turiu dalyvauti su vis didesniu atsidavimu ir žinių gilinimu. Taip pat turiu suprasti savo veiksmų prasmę ir būti už juos atsakingas, idant galėčiau kasdien paaukoti save Dievui ir rūpintis mistiniu Kristaus kūnu – Dievo Tauta, ypač silpnaisiais bei ligoniais. Liturgijos metu vyskupas įteikė pateną su duona, kuri vėliau, eucharistijos metu, tapo Kristaus kūnu.

Po iškilmingų šv. Mišių mane jau kaip akolitą sveikino Estijos bendruomenė ir Taline gyvenantys lietuviai. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie palydi mane maldoje, bei mano pašaukimo kelyje.

 Klier. Edgaras Versockis

ALBUMAS.jpg

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)