ANGELĖS JOKNYTĖS KONCERTAS

joknyt.jpg

Visam Kauno miestui švenčiant, gatvėse šurmuliuojant minioms žmonių, gegužės 21 d. 17 val. Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje vyko nuostabus Angelės Joknytės akustinis koncertas.

Iš triukšmingai švenčiančio miesto į jaukią seminarijos bažnyčia susirinko daug žmonių. Autorė savo giesmių atlikimu dalinosi įtraukiančia ramybe. Po koncerto, kurį galima pavadinti tiesiog – malda, klausytojai neskubėdami išėjo į savo gyvenimus. Mes likom ir vėl nustebinti, kaip tokį gausų triukšmą aplink, gali nugalėti tokia rami muzika ir malda – viena gitara, vienas švelnus balsas ir karštai tikinčio žmogaus širdis. Seminarijos bendruomenė lieka dėkinga organizatoriams, atlikėjai Angelei Joknytei ir visiems atėjusiems už nuostabią akimirką mūsų bažnyčioje.

IV kurso klierikas Vincentas Lizdenis