Balbieriškio Bažnyčios konsekracija

balbierikio_parapija.jpg

Kovo 3 d. Kauno kunigų seminarijos auklėtiniai buvo pakviesti patarnauti ypatingame liturginiame įvykyje – naujai pastatytos bažnyčios konsekracijos iškilmėje. Prieš 4 metus sudegusi medinė Rožinio Švč. M. Marijos vardo bažnyčia toje pačioje vietoje jau naujai pastatyta.

Dėl gaisro nelaimės klebonas Remigijus Veprauskas su parapijiečiais nusprendė statyti mūrinę bažnyčią.

Konsekracijos iškilmėje dalyvavo ir homiliją sakė Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, konselebravo Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius ir Kaišiadorių vyskupas emeritas Juozas Matulaitis bei kunigai iš įvairių Lietuvos parapijų. Liturginius veiksmus aiškino ir komentavo kunigo Remigijaus brolis Virginijus Veprauskas

Dėkojame už pakvietimą dalyvauti šioje iškilmėje Balbieriškio kleboną Remigijų ir linkime visai Balbieriškio parapijai Dievo palaimos ir Mergelės Marijos apsaugos bei globos.

V kurso klr. Liutauras Vilėniškis

Nuotraukų autorius: IV kurso klr. Edgaras Versockis