KANTRYBĖS IR MEILĖS ISTORIJA

 2013 m. balandžio 13 d., penktadienį, bendruomenės valandoje svečiavosi ponia Irena. Viešnia pasidalino savo išgyvenimais,  palietusiais  jos šeimą prieš 12 metų. Pasak jos, niekas negalėjo nutuokti, kad 2000 m. vasario mėnesį sunegalavusio jauniausio sūnaus Tauro ir visos šeimos gyvenimas pasikeis kardinaliai. Tauro liga, Kėdainių rajone sėkmingai verslininkavusią šeimą, privertė atsisakyti verslo, namų ir pačių savęs. Reikėjo gelbėti  sūnaus gyvybę: keturių metukų vaikui Kauno klinikų specialistai diagnozavo smegenų žievės vėžį.

 

Tik begalinės tėvų - Irenos ir Gintaro - meilės, kantrybės ir maldos dėka, Tauras išgyveno 10 metų, patyręs 5 sudėtingas operacijas ir gydimo kurss. Tas laikas pripildytas motinos skausmo ir išmėginimų slaugant sergantį sūnų. Tik pagerėjusios sveikatos ir trumpos atokvėpio  dienos leido pasidžiaugti gyvenimu. Tauras buvo labai talentingas ir gabus vaikas. Berniukas mėgo skaityti, bendrauti ir labai mylėjo gamtą. Namai visada knibždėjo įvairių žvėrelių.

Ponia Irena seminaristams rodė sūnaus  fotografijas, kupinas  gyvybės ir  džiaugsmo. Po trapia vaikiška šypsena nematyti nė menkiausio sunkios ligos ženklo. Mama atnešė ir keletą asmeninių Tauro daiktų. Vienas jų - berniuko rašinys, kurį mama ištraukė iš šiukšlių dėžės.  Kitas - vėžlio kiautas, kurį Taurui atnešė Kalėdų senelis prieš paskutines vaiko Kalėdas, kurias, beje, berniukas  sutiko jau pas Viešpatį.

 Klierikas Dainius balsu perskaitė Tauro klasės draugų atsisveikinimo laišką. Širdis negalėjo nesuvirpėti klausant atsiprašymo ir  atsisveikinimo žodžių.

Kauno kunigų seminarijos rektorius monsinjoras Aurelijus Žukauskas atsisveikindamas poniai Irenai padovanojo atminimo paveikslėlį ir klieriko Karolio rankomis pagamintą vaškinę žvakutę.

Šiuo metu ponia Irena studijuoja Sveikatos mokslų universitete ir rašo disertaciją. Linkime jai ir jos nuostabiai šeimai kūrybinės sėkmės bei  Dievo globos.

 

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)