BIČIULIAI IŠ "ŠVIESOS DIRBTUVĖLIŲ"

biciuliai.jpg

Balandžio 19 d. Kauno kunigų seminarijos bažnyčioje svečiavosi "Šviesos dirbtuvėlių" bendruomenė - bičiuliai ir jų draugai asistentai.

"Šviesos dirbtuvėlių" bendruomenė vienija bičiulius (t.y žmones su protine negalia), kurie nori susirasti draugų, atrasti savo talentus ir išmokti įvairių naudingų dalykų: pavyzdžiui, maisto gaminimo, rankdarbių kūrimo bei daugelio kitų, o svarbiausia – šilto ir prasmingo bendravimo.

„Šviesos dirbtuvėlių“ bendruomenėje kiekviena diena sutinkama maldomis, kurios pritaikytos sunkiai šnekančiam neįgaliam žmogui (tai – specialios giesmės su judesiais). Kunigų seminarijos studentai turėjo galimybę pasimokyti šių maldų ir pasimelsti kartu su bičiuliais.

Po Šv.Mišių „Šviesos dirbtuvėlių“ nariai surengė savo darbelių parodą, kurios metu buvo galima įsigyti patinkantį kūrinėlį ir paremti bendruomenėje nuolat vykdomus socialinius projektus. Visi gavome po mielą dovanėlę prisiminimui.

Susitikimas buvo tarsi šviesos spindulys, paskatinęs siekti geriau pažinti bičiulius, esančius greta mūsų. Supratome, kaip esame reikalingi vieni kitiems.

                                                                                                       Klierikas Vytautas Barkauskas

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)