FLORA IR FAUNA KAUNO KUNIGŲ SEMINARIJOJE

Landšafto dizainerės ir seminarijos bažnyčios puošėjos Juritos Poniškaitienės rūpesčiu puoselėjamas seminarijos kiemelis kiekvieną vasarą pasipuošia įvairių augalų žiedais ir tampa miela bei labai jaukia vieta ne tik klierikams, bet ir įvairių rūšių paukščiams. Kviečiame pasižiūrėti nuotraukų galeriją!

paukstukai_www.jpg

Jau kovo mėnesio pabaigoje seminarijos kiemelyje augančiuose medžiuose bei krūmuose lizdus pradėjo sukti įvairūs paukščiai. Kadagyje įsikūrė kėkštų porelė, krūmuose – juodieji strazdai, o senojoje tujoje – pietiniai purpleliai. Kielės ir žvirbliai lizdus krovė klierikų namelių pastogėse. Dažni svečiai buvo ir varnėnai -  matyt netoliese buvo inkilų, kuriuose jie perėjo. Labai gaila, bet rotušės aikštės medžiuose perinčios varnos atskridę į mūsų kiemelį išdraskė kaip kuriuos šių paukščių lizdelius. Išsirito tik kielių bei žvirblių jaunikliai. Įtariame, jog pasidarbuoti galėjo ir kiaunė, kurią kiemelyje vis kartais pastebime.

Juritos pasodintų gėlių žiedai viliojo bitutes, kamanes bei drugelius, o į seminariją užsukęs svečias galėjo paragauti ir čia pat augančių žemuogių. Gal ir sunku patikėti, bet pas mus auga ir vynuogės bei arbūzai, kurių galėsime netrukus paragauti!

Esame labai dėkingi Juritai už jos puoselėjamą grožį, kuriame atsispindi Kūrėjo galia bei švelnumas!

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)