JJ SHOW

jankeviciustamkevicius.jpg

Vasario 16 d. keli Kauno kunigų seminarijos klierikai drauge su dvasios tėvu kun. Aldonu Gudaičiu SJ leido vakarą Kauno lofte „Gargaras“, kuriame Justinas Jankevičius kalbino Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių SJ.

JJ Show – tai naujas Justino Jankevičiaus vedamo pokalbių šou pavadinimas, keičiantis ankstesnį – „Kitokius pasikalbėjimus“. Ne atsitiktinai naujai pokalbių šou pradžiai buvo pasirinkta Vasario 16 – toji, kuri yra ne tik Justino gimtadienis, bet ir visus lietuvius vienijanti data. Pokalbiui šią ne eilinę dieną Justinas Jankevičius pakvietė ir ne eilinį svečią – Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių SJ, norėdamas išsiaiškinti ar ateistas gali turėti konstruktyvų pokalbį su kataliku.

Taip, gali. Tą įrodė pokalbyje vyravusi abipusė pagarba ir tuo pačiu visiškai laisva atmosfera, kurią sukūrė Justino talentas ir sąmojingas humoras bei arkivyskupo Sigito gebėjimas bet kokiam klausimui pateikti prasmingą atsakymą. Vakarą pagyvino ir pokalbį „apšildęs“ jaunasis atlikėjas Rokas iš Lazdijų bei  pertraukoje koncertavęs Vidas Bareikis.

Netrukus pateiksime nuorodą į viso pokalbio video įrašą, o kol kas kviečiame pasižiūrėti nuotraukose užfiksuotas vakaro akimirkas.

Komentarai:

Palikite atsiliepimą



(Nerodomas viešai .)