MALDA UŽ KAUNO MIESTĄ

lovinimo_vakaras.JPG

Rugsėjo 24 d. seminarijos Švč. Trejybės bažnyčia, pradedant minėti Kauno kunigų seminarijos 150 metų jubiliejų, plačiau atvėrė duris Kauno miestui.

Sekmadieniais 10 val. švęsti Eucharistiją drauge su seminarijos bendruomene Švč. Trejybės bažnyčioje dalis kauniečių jau yra įpratę, tačiau nuo šiol drauge šlovinti Dievą kviesime dažniau. Jau tradicija tapusi malda už Kauno miestą, kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį  kauniečius suburdavusi Šv. Jurgio bažnyčioje, dabar vyks Kauno kunigų seminarijos bažnytėlėje. Paskutinį rugsėjo ketvirtadienį, katalikų evangelizacijos bendruomenės „Naujoji Sandora“, Kauno arkivyskupijos kurijos bei Kauno kunigų seminarijos bendruomenės iniciatyva surengtame Dievo šlovinimo ir maldos už Kauno miestą vakare sulaukėme nemažo būrio kauniečių bei Kaune studijuojančių studentų. Laukiame dar daugiau ateisiančių drauge melstis ir spalio mėn. 29 d.!