MALDA UŽ KAUNO MIESTĄ

IMG_3017.JPG

Spalio 29 d. Kauno kunigų seminarijos bažnyčioje meldėmės už Kauną ir kauniečius.

Šį vakarą miesto rotušės aikštėje vyko labai prasminga akcija „Renkuosi gyvybę“, skirta atkreipti dėmesį į didelę mūsų visuomenės tragediją – negimusių vaikelių žudymą. Akcijos rengėjai, primindami, jog per praėjusius metus Lietuva oficialiai dėl padarytų abortų neteko 5231 vaikelio, kvietė jų atminimui uždegti tokį patį skaičių žvakelių.

Nemažai šios akcijos dalyvių atėjo ir į mūsų seminarijos bažnytėlėje vykusią maldą už Kauno miestą, kurioje taip pat meldėmės už tai, jog mūsų tautoje neplistų šis nežmoniškas blogis – abortai.

Maldai vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas SJ, giedojo seminarijos klierikų choras. Buvo gera matyti jaunus žmones drąsiai klaupiančius prie klausyklos ir tyra širdimi šlovinančius Viešpatį Jėzų, pasiliekantį su mumis Eucharistijoje.

Kviečiame visus ateiti į maldą mūsų bažnyčioje ir kitą mėnesį, Lapkričio 26 d., 19 val.