PIRMAKURSIŲ IŠVYKA

Rugsėjo 20 d, šeštadienį, pirmojo kurso klierikai lankėsi Pažaislio vienuolyne ir Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje.

Pirmakursiai.jpg

Kauno kunigų seminarijoje nuo seno gyvuoja „kurso dienos“ tradicija, kuomet vieno kurso broliai dieną praleidžia ne seminarijoje. Tai puiki proga turiningai išnaudoti laisvalaikį, drauge melstis bei stiprinti tarpusavio bendrystę. Šį kartą mes, pirmojo kurso klierikai, sėdome į seminarijos autobusėlį ir vykome į Pažaislio vienuolyno ansamblį, kur drauge su nemažu būriu brolių ir sesių vienuolių iš visos Lietuvos šventėme Eucharistiją. Šią dieną Pažaislyje kaip tik vyko vienuolių dirbinių mugė, kurioje įsigijome ar gavome dovanų įvairiausių gėrybių! Esame labai dėkingi Pažaislio kultūros ir turizmo centro darbuotojoms Eglei Mazrimaitei bei Agnei Šaduikytei, kurių dėka turėjome įdomią eksursiją po vienuolyną ir jame įrengtą muziejų.

Galėjome džiaugtis puikiu oru, tad nusprendėme rožinį melstis pasivaikščiodami po vienuolyno apylinkes. Bevaikštinėdami sutikome keturias šaunias merginas ir vienos iš jų mamą, pavaišinusias mus saldainiais.

Pasistiprinę vyriškais pietumis – cepelinais ir gira, aplankėme Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, nuo kurios stogo grožėjomės rudenėjančiu Kaunu.

Drauge pasidžiaugę laisva šeštadienio popiete, pirmadienį vėl kibsime į mokslus universitete. Tad kitą kartą pasidalinsime apie tai, ką mes studijuojame. Iki!

Pirmakursiai ;-)