PIRMOJI VIETA SEMINARIJŲ KREPŠINIO TURNYRE

Krepsinis2016.jpg

Kauno kunigų seminarijos krepšinio komanda iškovojo pirmąją vietą seminarijų krepšinio turnyre, kuris spalio 14 – 15 dienomis vyko Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijoje.

Šiemet tarpusavyje varžėsi tik trijų seminarijų krepšinio komandos. Dėl treniruotėse patirtų traumų turnyre dalyvauti negalėjo Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarija.

Atvykę į Vilnių džiaugėmės šeimininkų svetingumu ir penktadienio vakarą draugiškai leidome Vilniaus senamiestyje. Šeštadienio rytą pradėjome Eucharistijos šventimu, kuriam vadovavo vyskupas Arūnas Poniškaitis.

Pirmose turnyro rungtynėse susitiko Kauno ir Vilniaus seminarijų komandos. Vilniečiams, kurių komandos gretas taip pat buvo praretinusios ligos bei traumos, teko pripažinti kauniečių pranašumą. Rungtynėse su latviais turnyro šeimininkai taip pat patyrė pralaimėjimą, tad finale kovėsi Rygos ir Kauno seminarijų vyrai. Kauniečiai laimėjo įtikinamai – 23:11. Džiugu, jog ir geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Kauno kunigų seminarijos komandos narys – klierikas Raimundas Šnapštys.

Visuomet smagu laimėti, patirti varžybų azartą, tačiau dar didesnį džiaugsmą teikia išgyventa tarpusavio bendrystė ir mūsų Viešpaties atnešta Geroji Naujiena – svarbiausia pergalė, pergalė prieš nuodėmę ir mirtį, jau yra laimėta!

Christus semper vincit!

ALBUMAS.jpg

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)