Renginys skirtas valstybės 100-čiui, "Palaimink, Dieve, mus" 

imtmeio_renginys.jpg

Kovo 7 d. Kauno kunigų seminarija prisipildė neįprasto šurmulio. Paprastai, pakankamai tylią seminaristų aplinką papildė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos auklėtinių balsai ir instrumentų skambėjimas.

Seminarijos ir Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenės, nusprendė kartu paminėti Lietuvos valstybės 100-metį. Iškilmingame ir susikaupimo kupiname vakare skambėjo žymūs, lietuvių kompozitorių kūriniai, atliekami Juozo Naujalio muzikos gimnazijos auklėtinių. Nuostabius muzikos kūrinius papildė ir renginio nuotaiką kūrė, seminaristų bei gimnazistų skaitomos lietuvių poetų eilės.

Seminarijos rektorius, monsinjoras Aurelijus Žukauskas, sveikindamas visus susirinkusius į mūsų Alma Mater, kvietė dėkoti Kūrėjui už laisvę, kalbą, kultūrą, galimybę kurti.

Visą vakarą, kiekvieną klausytoją, tikriausiai, lydėjo ta pati nuotaika – pasididžiavimas savo šalimi ir dėkingumas Dievui už laisvės dovaną.  Renginį vainikavo Juozo Naujalio ir Maironio  „Lietuva brangi“, kurią kartu su gimnazistų chorais dainavo visi susirinkusieji.

Dėkojame visiems vakaro organizatoriams, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pedagogams ir auklėtiniams, taip pat ir mūsų seminaristams prisidėjusiems prie šio vakaro įgyvendinimo.

I kurso klr. Mantas Jakštas

Nuotraukų autoriai: klr. Edgaras Versockis ir klr. Mantas Šideikis

ALBUMAS.jpg

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)