RUGSĖJO PIRMOJI

Kauno kunigų seminarijos klierikai mokslo ir žinių dieną šventė Eucharistiją dėkodami Dievui už galimybę studijuoti bei prašydami palaimos prasidedantiems mokslo metams.

Laimonas_virseliui.jpg

Rugsėjo pirmąją dieną, 11.30 val. Kauno arkikatedroje Kauno kunigų seminarijos klierikai meldėsi drauge su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno Technologijų universiteto bei Kolpingo kolegijos pirmakursiais studentais, taip pat minėtų mokymo įstaigų vadovais bei dėstytojais. Eucharistijai vadovavo Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius SJ, koncelebravo vyskupas Kęstutis Kėvalas, Kauno kunigų seminarijos vadovai bei studentų sielovadoje besidarbuojantys kunigai – universitetų kapelionai.

Rugsėjo pirmoji yra puiki proga drauge su kitais pirmakursiais iškilmingai prisijungti prie akademinės Kauno bendruomenės, nes Kauno kunigų seminarijos klierikai paskaitas lanko Vytauto Didžiojo universitete.

Po iškilmingo Eucharistijos šventimo prie arkikatedros laukė universitetų kapelionų paruošta agapė – labai gardžios bandelės ir naminė gira. Užkandžiaujant buvo smagu pabendrauti ir susipažinti su būsimais bendramoksliais. Grįžę į seminariją klierikai pietavo drauge su seminarijos vadovybe ir darbuotojais.

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)