SAVAITGALIS VAIKINAMS SEMINARIJOJE

vaikinai.JPG

Balandžio 24 – 26 d. Kauno kunigų seminarijoje vyko renginys „Pažinti, priimti, dovanoti“, skirtas vaikinams svarstantiems savąjį pašaukimą.

.

Praleisti savaitgalį seminarijoje pasirįžo vienuolika vaikinų iš Kauno, Jonavos ir Vilkijos. Penktadienio vakarą susipažinę ir pavakarieniavę išskubėjome į Kauno sporto halę, kurioje žiūrėjome miuziklą apie šventąjį kunigą Joną Don Bosko. Po miuziklo į seminariją grįžome pėščiomis, todėl turėjome gerą progą pabendrauti eidami Laisvės alėja ir senamiesčiu.

Šeštadienis prasidėjo bendra liturginių valandų malda ir pusryčiais, po kurių atradome laiko krepšiniui ir kitokioms sportinėms pramogoms. 10 val. seminariją galėjo aplankyti visi norintys, buvo net galimybė apžiūrėti kelis klierikų kambarius! Po po pasakojimo apie seminariją ir klierikų liudijimų šventėme Eucharistiją, kuriai vadovavo kun. Artūras Kazlauskas. Po pietų klausėme pirmosios konferencijos, kurią paruošė VDU katalikų fakulteto dekanas dr. Benas Ulevičius. Konferencijai pasibaigus pasiskirstę į tris grupeles išskubėjome aplankyti vienuolijas, tą dieną taip atvėrusias savąsias duris. Dėkojame už šiltą priėmimą tėvams jėzuitams, seserims eucharistietėms ir benediktinėms!

Grįžę iš pasisvečiavimo vienuolijose susitikome su Krekenavos klebonu kunigu dr. Gediminu Jankūnu, kuris dalijosi liudijimu apie kleboniškąją tarnystę, o po vakarienės seminarijos kiemelyje bendravome su vyskupu Kęstučiu Kėvalu, kuris vėliau vadovavo Švč. Sakramento adoracijai. Adoracijos metu vaikinai turėjo galimybę atlikti išpažintį ar pasiklabėti su kunigu.

Gerojo Ganytojo sekmadienį drauge su vyskupu Kęstučiu Kėvalu šventėme iškilmingą Eucharistiją, kurią taip pat transliavo ir Marijos radijas. Papietavę, pasimeldę ir aptarę savaitgalį atsisveikinome su jaunais, bet labai drąsiais vyrais, nebijančiais ieškoti ir klausti Dievo pačių svarbiausių klausimų.

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)