Seminarijoje lankėsi kunigai redemptoristai

IMG_0181cropsmall.jpg

Lapkričio 21 d. Kauno kunigų seminarijoje lankėsi Bratislavos-Prahos provincijos redemptoristai kun. Rastislav Dluhý ir Gailestingumo misionierius kun. Peter Hertel, nuo šio rudens įsikūrę naujoje bendruomenėje Kaune ir Kauno arkivyskupo metropolito Liongino Virbalo SJ paskirti evangelizacinei ir misijinei tarnystei Kauno arkivyskupijoje.

Svečiai, lydimi vertėjavusios Kauno arkivyskupijos sielovados programų koordinatorės Vaidos Spangelevičiūtės-Kneižienės, papasakojo apie save ir savo kelią į redemptoristų kongregaciją, trumpai pristatė kongregaciją, jos įkūrėją - Bažnyčios mokytoją šv. Alfonsą Mariją de Liguori - bei misiją (truputį plačiau papasakojo apie aštuonių dienų misijas parapijose).

Plačiau apie redemptoristų bendruomenę Kaune skaitykite ČIA.

Klier. Tautvydas Kapcevičius