SEMINARIJOS STALO FUTBOLO ČEMPIONATAS

2014 m. gruodžio 5 d., po audringų varžybų, trukusių daugiau nei mėnesį, buvo iškilmingai apdovanoti Kauno kunigų seminarijos stalo futbolo čempionato nugalėtojai.

stalo_futbolas.JPG

Eilę metų seminarijoje esantis futbolo stalas kaupė dulkes, tačiau šiais metais viskas pasikeitė! Didžiąją rudens semestro dalį vyko pirmasis seminarijos stalo futbolo čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau negu pusę seminaristų!

Dalyviai vedami skirtingų tikslų, vieni norėdami išmėginti savo gabumus ir reakciją, kiti prasiblaškyti, treti dėl bendrystės, žaidė vienas rungtynes po kitų.

Turnyro principas buvo labai paprastas, kiekvienas dalyvis reguliariame sezone turėjo sužaisti po dvejas varžybas su kiekvienu priešininku, skaičiuojamas pergalių ir pralaimėjimų santykis. Vėliau buvo žaidžiamos ketvirtfinalio, pusfinalio varžybos bei mažasis ir didysis finalai.

Prieš ketvirtfinalius išsiskyrė aiškūs lyderiai: Liutauras, antro kurso klierikas ir Dominykas, pirmo kurso klierikas, pralaimėję tik po vienerias rungtynes, reguliariame sezone dalinosi pirmą vietą. Trečią užėmė Vincentas, ketvirtą pirmakursis Matas, penktąją- Gediminas, taip pat pirmo kurso klierikas, šeštą, septintą bei aštuntą vietas, atitinkamai Stasys, Sigitas, Emilis.

Ketvirtfinaliuose didesnių sensacijų nebuvo- favoritai laimėjo prieš savo varžovus, apart tai, kad Gediminas įveikė Matą, kuris prieš tai turėjo geresnę poziciją.

Mažajam finale susitiko Gediminas su Vincentu. Po atkaklios bei permainingos kovos, kurioje susitiko vienas kito verti varžovai- trečiąją vietą užėmė Vincentas. Prieš didįjį finalą buvo sunku pasakyti, kas taps čempionu ir niekas spėlioti nedrįso, nes jame susirėmė Liutauras ir Dominykas. Atkakli kova truko neilgai - gal dėl egzaminų sesijos, gal dėl išsiblaškymo, gal dėl nepakankamo pasirengimo ar netinkamos aprangos, vienas po kito įvarčiai skriejo į klieriko Liutauro vartus. Dominykas tapo seminarijos stalo futbolo čempionato nugalėtoju!

Prizininkus apdovanojo pats seminarijos Rektorius. Mons. Aurelijus Žukauskas, džiaugęsis, kad klierikai dalyvauja ne tik tarptautinėse tarpseminarinėse varžybose, bet pasirungia vieni su kitais mažojoje futbolo aikštelėje ir taip įprasmina to eilę metų nenaudoto stalo futbolo stalo buvimą.

Seminarijos sporto ministras - klr. Dominykas Simanavičius

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)