Šeštakursių išleistuvės

ileistuvs.jpg

      Po ketverių metų pertraukos, mūsų seminarijoje vėl grįžo įprasta tradicija išlydėti vyriausiojo kuro seminaristus ir palinkėti jiems Dievo palaimos ir Marijos globos savo pašaukimo kelyje.

Per Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę homiliją sakęs rektorius Aurelijus Žukauskas akcentavo tris svarbius dalykus palydint mūsų alumnus į tolimesnę jų pašaukimo tarnystę:  pirma -  pašaukimas yra dovana ir slėpinys, kurio iki galo niekada nebus galima pilnai apibūdinti, antra - norėti, kad Jėzus vis labiau taptų svarbus kunigo gyvenime ir trečia, kad kunigo pašaukimas turi būti vystomas visą likusį gyvenimą, nes kunigas nėra kažkas baigtinio, tai nuolatinės pastangos.

Mūsų diakonai – Emilis Vasiliauskas, Vincentas Lizdenis, Laimonas Mituzas ir seminaristai – Sigitas Jurkštas ir Raimundas Šnapštys baigė Kauno kunigų seminariją. Palydėdamas į jų tolimesnę pašaukimo tarnystę, rektorius jiems įteikė po dubenį vandeniui ir rankšluostį, kad Jėzaus pavyzdžiu tarnautų visiems, pas kuriuos jie bus  Bažnyčios siunčiami.

Palydėkime juos savo maldomis, kad Dievo malonė augtų ir duotų vaisių per jų tarnystę visiems žmonėms.

V kurso klierikas Liutauras Vilėniškis

ALBUMAS.jpg

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)