SUSITIKIMAS SU DAILININKU VALENTINU VARNU

ValentinasVarnas.JPG

Gruodžio 10 d. Kauno kunigų seminarijoje svečiavosi dailininkas akvarelistas Valentinas Varnas.

Dailininko Valentino Varno tapybos parodą galima aplankyti seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje, po 10 val. Šv. Mišių. Parodos tema – Vilniaus bažnyčios.

Pasakodamas apie save p. Valentinas minėjo, jog jam, kaip ir kiekvienam dailininkui, svarbu tapyti nuolat. Parodoje eksponuojami p. Valentino darbai sukurti tapant gatvėje. Toks tapybos būdas šiais laikais vis labiau apleidžiamas, dabar daug kas paprasčiausiai perpiešia vaizdus iš nuotraukų. Tačiau p. Valentinui svarbus natūralus tapybos procesas, bendravimas su prie molberto prieinančiais ir užkalbinančiais praeiviais.

Susitikimo pabaigoje p. Valentinas išreiškė viltį ateityje surengti tapybos plenerą mūsų seminarijos aplinkoje ir tokiu būdu įamžinti 150 metų gyvuojančią šiandieninę mūsų Alma Mater.