SUSITIKIMAS SU PROFESORIUMI. KUN. ROMUALDU DULSKIU

Lapkričio 14 d. tradicinėje seminarijos bendruomenės valandoje svečiavosi teologas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, kun. Romualdas Dulskis.

Dulskis.jpg

Prof. kun. Romualdas Dulskis yra ne vieno mokslinio straipsnio bei kelių knygų autorius, tad ir šį kartą susitikimo pradžioje mums pristatė savo naujausių įžvalgų knygą apie Giesmių Giesmę „En Gedžio meilės sodai“. Paminėjęs, jog geriausi Giesmių Giesmės komentarai buvo parašyti  dar Bažnyčios Tėvų laikotarpyje, knygos autorius akcentavo svarbą Giesmių Giesmės įvaizdžiuose įžvelgti Jėzaus ir Bažnyčios meilę.

Paprašytas pasidalinti savo pašaukimo istorija, kun. Romualdas mielai papasakojo apie savo paauglystę, tarnybą kariuomenėje bei klebono tarnystę parapijose.