SUSITIKIMAS SU SESERIMI RUBELINDA

Lapkričio 7 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenės valandoje turėjome svečią iš labai toli ir kartu iš labai arti – Šv. Vincento gailestingos meilės seserų kongregacijos sesę vienuolę Rubelindą Adą Anzualdo Varelą!

seseRubelinda.jpg

Sesers Rubelindos gimtinė yra tolimoje Pietų Amerikoje – Peru, tačiau jau septyneri metai kaip sesutė gyvena Lietuvoje, Miroslavo miestelyje, kur kartu su dar dviem tos pačios kongregacijos seserimis tarnauja vietos žmonėms. Jas atvykti į misiją Lietuvoje 2006 metais pakvietė Miroslavo parapijos klebonas Kun. Antanas Matusevičius. Sesuo Rubelinda į Miroslavą grįžta tik savaitgaliais, nes šiuo metu tęsia Romoje pradėtas teologijos studijas Vytauto Didžiojo universitete.

Sužinojome, jog Šv. Vincento gailestingųjų seserų kongregacijai, įkurtai Italijoje 1733 m., priklausė ir keturios seserys lietuvės, kurios prieš Antrąjį Pasaulinį karą išvyko iš Lietuvos ir įstojo į vienuolyną jau gyvendamos Italijoje. Sesuo taip pat pasidalino savo pašaukimo istorija, netgi padainavo tradicinę Peru dainą apie meilę!

Dėkojame Dievui už šių seserų pašaukimą ir Lietuvai dovanojamą gyvenimą. Kokia graži ir įvairi yra mūsų Visuotinė Katalikų Bažnyčia!

Paskelbė Rev.assoc.prof.dr.Kęstutis Ralys on
Dievo palaimos ir globos, bei daug meilės visiems, nes jos laukia Lietuvos žmonės.

Ačiū,..

Kristuje