ŠV. CECILIJOS MINĖJIMAS

Lapkričio 21 d. vakare švęsdami Eucharistiją minėjome choristų ir vargonininkų globėją Šv. Ceciliją bei meldėmės už Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės choralistes.

cecilija.JPG

Jau daug metų sekmadieninį Eucharistijos šventimą seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje papuošia Irėnėjaus Urbonavičiaus ir Mildos Paulikaitės vadovaujama grigališkojo choralo grupė. Šv. Cecilijos minėjimas visuomet yra gera proga padėkoti šiems žmonėms, mylintiems Dievą bei puoselėjantiems lotynišką vienbalsį liturginį giedojimą, kuriuo Dievas Vakarų Bažnyčioje šlovinamas nuo ankstyvųjų viduramžių.

Po Eucharistijos susirinkome pabendrauti prie bendro vakarienės stalo ir suvalgėme labai skanų tortą. Galite išgirsti grigališkąjį giedojimą kiekvieną sekmadienį atėję švęsti Eucharistiją į seminarijos Švč. Trejybės bažnyčią kiekvieną sekmadienį, 10 val. ryte.