ŠV. CECILIJOS MINĖJIMAS

cecilija_2015.JPG

Lapkričio 20 d. vakare švęsdami Eucharistiją minėjome choristų ir vargonininkų globėją Šv. Ceciliją bei meldėmės už Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės choralistes.

Jau daug metų sekmadieninį Eucharistijos šventimą seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje papuošia Irėnėjaus Urbonavičiaus ir Mildos Paulikaitės vadovaujama grigališkojo choralo grupė. Minėdami Šv. Ceciliją, sveikinome šiuos muziką ir Dievą mylinčius žmones, kurių profesionalumas ir ištikimybė yra mums didelis pavyzdys. Po Eucharistijos susirinkome pabendrauti prie bendro vakarienės stalo ir suvalgėme labai skanų tortą. Galite išgirsti grigališkąjį giedojimą kiekvieną sekmadienį atėję švęsti Eucharistiją į seminarijos Švč. Trejybės bažnyčią kiekvieną sekmadienį, 10 val. ryte.