Šv. Cecilijos minėjimas

Choras.jpg

Lapkričio 22-oji diena Bažnyčioje yra minima šv. Cecilija – visų muzikantų, choristų globėjos diena, kuri dėl tikėjimo verčiau sutiko atiduoti savo gyvybę nei  pagarbinti stabus.

Mūsų seminarijos bažnyčioje šia proga į šv. Mišias rinkosi sekmadienio šv. Mišių choro nariai, kurie savo giesmėmis papuošia ir įprasmina liturgiją. Seminarijos rektorius savo homilijoje prasmingai atskleidė Dievo Žodį, atskleidžiantį kiekvieno krikščionio pamatinį požiūrį kam esame čia, kokia yra viso mūsų gyvenimo, mūsų būties prasmė, jei vis tiek mirsime. Šv. Cecilijos kankinystė atskleidžia tokį gyvenimą, kuris leidžia suprasti, kad nesame atsitiktiniai, atėję iš nebūties ir vėl grįžtantys į nebūtį, bet kiekvienas turime Dievo skirtą misiją.
Po šv. Mišių, seminarijos refektoriuje visų laukė agapė ir šiltas bendravimas prie stalo kartu su choro nariais.

V kurso klierikas Liutauras Vilėniškis

ALBUMAS.jpg