ŠVČ. TREJYBĖS ATLAIDAI

Trejyb_2015_svetainei.jpg

Gegužės 31 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė šventė titulinius bažnyčios atlaidus.

Iškilmingai Eucharistijai vadovavo Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas, buvęs Kauno kunigų seminarijos auklėtinis kun. Andrius Alminas. Kauno Šv. Jono Pauliaus parapija yra visai neseniai įsteigta, tad šios parapijos bendruomenė ir klebonas turi nemažą iššūkį – pastatyti naujus maldos namus. Švč. Trejybės bažnyčios bendruomenė, kiekvieną sekmadienį susirenkanti švęsti Eucharistiją, nusprendė šio sekmadienio rinkliavą skirti būtent šios parapijos bažnyčios statybos reikmėms.

Savo balsais iškilmę papuošė klr. Vincento Lizdenio tėtis Vitalis su keturiais broliais -  Klemensu, Juozu, Aloyzu ir Antanu Lizdeniais. Šie penki šaunūs vyrai ne tik giedojo liturgijoje, bet taip pat nuotaikingomis dainomis pralinksmino ir tuos, kurie po Eucharistijos šventimo vaišinosi dideliu atlaidiniu tortu.