SVEIKINOME ARKIVYSKUPĄ SIGITĄ SU JUBILIEJUMI.

Lapkričio 7 d. arkivyskupui Sigitui Tamkevičiui SJ sukako 75 metai. Prie gausaus sveikintojų būrio prisijungė ir Kauno kunigų seminarijos vadovybė bei klierikai.

Arkivyskupas_gimtadienis.jpg


Džiaugtis kartu su arkivyskupu minėdami jo 75 metų jubiliejų galėjome net du kartus! Kartu su Kauno arkivyskupijos kurijos institucijų darbuotojais pasveikinti arkivyskupą Lapkričio 7 d. atėjome į arkivyskupijos kuriją, kur pasivaišinę vakariene padovanojome arkivyskupui Švč. Mergelės Marijos giesmę „Magnificat“. Arkivyskupas visiems susirinkusiems padovanojo savo atsiminimų knygą „Viešpats mano šviesa“.

Sekmadienį, Lapkričio 10 d., Kauno arkikatedroje bazilikoje dėkojome už arkivyskupo padovanotą gyvenimą švęsdami Eucharistiją. Tą pačią dieną susirinkome į sveikinimų ir atsiminimų vakarą, kuris vyko arkivyskupijos konferencijų salėje. Keli mūsų seminarijos klierikai įsijungė į kompozitorės Vitos Liaudanskaitės – Vaitkevičienės šia proga suburtą jungtinį kunigų ir klierikų chorą, kuris atliko du muzikinius kūrinius. Pirmasis buvo senasis ir jau daugelio pamirštas seminarijos himnas „Nei ereliai...“, antrasis – minėtos kompozitorės kūrinys „In te, Domine speravi“.

Švęsdami arkivyskupo jubiliejų ir prisimindami stebuklus, kuriuos Viešpats padarė per šį drąsų bet tuo pačiu ir nuolankų, paprastą maldos vyrą, aiškiai suvokėme, kad gyvenant vienybėje su Dievu viskas įmanoma! Svarbu tik melstis ir išdrįsti save padovanoti.

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)