Švenčiausios Trejybės atlaidai

Trejybs_atlaidai.jpg

Gegužės 27 d. Kauno kunigų seminarijos ir Švenčiausiosios Trejybės rektorato bendruomenės šventė titulinius bažnyčios atlaidus.

Kauno kunigų seminarijos bažnyčia dedikuota Švenčiausiajai Trejybei, kiekvienais metais švenčia savo titulinius atlaidus.  Šiemet Šv. Mišių aukai vadovavo Kauno kunigų seminarijos parengiamojo kurso vadovas kunigas Donatas Grigalius.  Mišiose giedojo kiekvieną sekmadienį, Švenčiausiosios Trejybės rektorato, tikinčiųjų širdis link Viešpaties keliantis sakralinės muzikos ansamblis „Cantores Agni“  vadovaujamas Simonos Jašauskytės ir Kauno kunigų seminarijos klierikų choras vadovaujamas Vitos Liaudanskaitės – Vaitkevičienės.  Po Šventųjų Mišių, visi tikintieji suklaupė pagarbinti Viešpaties esančio Švenčiausiame Sakramente, taip dėkodami už atlaidų dovaną, ir už galimybę šlovinti Kūrėją šioje, Švenčiausios Trejybės, bažnyčioje.

Kauno kunigų seminarijos rektorius monsinjoras Aurelijus Žukauskas visiems dėkodamas už gražią šventę, pakvietė susirinkusiuosius pasivaišinti arbata ir šventiniu pyragu.  Praleisti dar kelias akimirkas kartu ir pasidžiaugti bendryste.

Klierikas Mantas Jakštas

Nuotraukų autorius: klierikas Edgaras Versockis