ŠVENTĖME KOVO 11 - TĄJĄ

kovo11.jpg

Kovo 11 d. Kauno kunigų seminarijos bendruomenė minėjo Nepriklausomybės atkūrimą.

Nepriklausomybės atkūrimo minėjimą pradėjome rytmetine malda ir jau tradicija tapusiu Trispalvės iškėlimu seminarijos kiemelyje.

10 val. Kauno arkikatedroje šventėme Eucharistiją drauge su Kauno arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ, vyskupu Kęstučiu Kėvalu, gausiu būriu kauniečių, iš kurių dauguma buvo įvairių Kauno mokyklų moksleiviai.

Grįžę į seminariją sėdome prie šventinio pietų stalo ir valgėme labai skanų tortą, na o vėlyvą popietę sulaukėme gausaus svečių būrio! Mus aplankė 20 vaikinų, šį savaitgalį arkivyskupijos jaunimo centro pakviestų patirti kitokį laiką apmąstant Laisvės dovaną. Su vaikinais kelias valandas bendravę klierikai kalbėjo apie savęs dovanojimą dėl kilnesnio tikslo, pasakojo apie apsisprendimą siekti kunigystės, aprodė seminariją.

Po vakarienės turėjome gražų vakarą ir nuotaikingą su seminarijos rektoriumi, mons. Aurelijumi Žukausku, kuriame jis papasakojo apie studijas Romoje, į kurias jis ir nemažas būrys Kauno kunigų seminarijos klierikų būrys  išvyko pirmaisiais atkurtos Nepriklausomybės metais. Buvo labai įdomu to meto nuotraukose atpažinti jauną rektorių ir kitus kunigus, kurie šiuo metu dėsto universitete, dirba Vatikano diplomatinėje tarnyboje. Keli iš jų yra įšventinti vyskupo tarnystei.

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)