ANTROJI VIETA TARPTAUTINIAME KREPŠINIO TURNYRE!

Kauno kunigų seminarijos komanda iškovojo antrąją vietą tarptautiniame krepšinio turnyre, 2013 m. spalio 18 – 19 d. vykusiame Žemaičių Kalvarijoje. Turnyras buvo skirtas Žemaičių krikšto 600 metų jubiliejaus taurei laimėti.

2013 m. spalio 18 – 19 dienomis Žemaičių Kalvarijoje vyko tradicinis krepšinio turnyras, kuriame rungėsi keturios kunigų seminarijos: Telšių vysk. V. Borisevičiaus kunigų seminarija, Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarija, Kauno kunigų seminarija ir Rygos dvasinė seminarija dėka kurios dalyvavimo ir galime šį turnyrą vadinti tarptautiniu.

Žinoma, iškovoti kuo aukštesnę vietą visuomet yra smagu, tačiau šis tradicinis turnyras yra puiki proga ne tik varžytis, bet ir stiprinti draugystę tarp seminaristų. O sportas juk yra puikus būdas suburti vyrus draugėn!

Atvykę į Žemaičių Kalvariją iškart patyrėmę brolių iš Telšių kunigų seminarijos svetingumą. Viskas buvo kuo puikiausiai paruošta ir suorganizuota! Penktadienio vakarą turėjome progą kartu melstis rožinį Švč. M. Marijos Apsilankymo bazilikoje ir  pabendrauti, artimiau susipažinti užkandžiaudami parapijos namuose. Šeštadienį, varžybų dieną, taip pat pradėjome bendra malda – šventėme Eucharistiją.

Nekantriai laukėme rungtynių pradžios, kurios prasidėjo abiejų šalių himnais. Pirmieji mūsų varžovai buvo labai pajėgūs vilniečiai, kuriuos visgi nugalėjome trijų taškų skirtumu. Po šių varžybų iškart susitikome su broliais latviais, prieš kuriuos taip pat laimėjome. Galiausiai, baigiantis dienai finale susitikome su turnyro šeimininkais – Telšių seminarijos komanda, kurie ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Trečią vietą užėmė vilniečiai, o ketvirtą Rygos seminarijos komanda, gavusi labais skanų paguodos prizą – didelį tortą!

Grįždami namo džiaugėmės laimėtu prizu – taure, kuria galėsime papildyti seminarijos sporto trofėjų lentyną. Dar labiau džiugino susitiprėjusi draugystė.