Tautodailininko Rimanto Zinkevičiaus medžio skulptūrų paroda

medio_paroda.jpg

Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje pradeda veikti tautodailininko Rimanto Zinkevičiaus medžio skulptūrų paroda, skirta šventiesiems globėjams.

Lietuvoje žinomas, ne vieną parodą Lietuvoje ir užsienyje surengęs, medžio drožėjęs, šį kartą savo paroda rengia mūsų seminarijoje.

Tautodailininkas Rimantas sako, kad šventųjų globėjų drožinėjimas yra tarsi malda, kuomet visas panyri ir susikoncentruoji į konkretų asmenį, jo gyvenimo veiklą ir užtarimą danguje. Vienos skulptūros „gimimas“ užtrunka beveik tris savaites. Rimantas sako, kad nuo pat vaikystės susižavėjęs medžiu, su juo negali skirtis nė dienos ir drožinėja kasdien.

Visus norinčius pasigrožėti medžio skulptūrų paroda kviečiame – kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių, Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės bažnyčios koplyčioje.

I kurso klr. Mantas Jakštas

Nuotraukų autorius: II kurso klr. Mantas Šideikis