TINKLINIO TURNYRAS

Spalio 18 d. Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijoje vyko tarpseminarinis tinklinio turnyras.

tinklinis_2014.JPG

Kaip ir kiekvienais metais, rudens viduryje, keturių seminarijų klierikai susirenka pasivaržyti sporto aikštelėje. Šį kartą atėjo eilė tinkliniui ir mes ankstų šeštadienio rytą išvykome į Vilnių, kur jau mūsų laukė būsimieji varžovai – Vilniaus, Telšių ir Rygos seminarijų tinklinio rinktinės.

Prieš pradėdami varžytis aikštelėje, susirinkome drauge švęsti Eucharistiją, kuriai vadovavo Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Pasimeldę šeiminikų buvome pakviesti pasistiprinti skaniais pusryčiais!

 Sakydamas turnyro atidarymo kalbą arkivyskupas Gintaras pabrėžė tokių susitikimų svarbą – sporto aikštelėje užsimezgusi bendrystė tarp klierikų gali būti svarbi atrama ateityje, pasitinkant kunigiškoje tarnystėje pasitaikančius išūkius.

Džiaugėmės, jog arkivyskupas nepasidavė pagundai apsivilkti sportinę aprangą ir prisijungti prie vilniečių komandos – keli jo atmušti kamuoliai paliudijo, jog arkivyskupo sportinė forma aukštame lygyje!

 Turnyras prasidėjo mūsų, kauniečių ir Telšių komandų varžybomis, pasibaigusiomis mūsiškių pergale. Vėliau teko patirti ir pralaimėjimo skonį varžantis su Rygos bei Vilniaus komandomis, tačiau verta pabrėžti, jog mūsiškiai puikiai žaidė ir atidavė visas jėgas. Galiausiai kovojant su žemaičiais dėl trečiosios prizinės vietos, puikiu žaidimu įrodėme, jog esame pergalės verta komanda!

Finale susitiko Lietuvos ir Latvijos sostinių komandos. Pirmąją vietą laimėjo turnyro šeimininkai – vilniečiai, pademonstravę aukšto lygio tinklinį! Nors Kaunas amžiams liks Lietuvos krepšinio sostine, tačiau kas žino  - gal Vilnius ateityje taps ne tik Lietuvos valstybės, bet ir Lietuvos tinklinio sostine… J

Sveikiname mūsų brolius vilniečius su pergale ir dėkojame už šiltą priėmimą, skanius pusryčius ir pietus! Dievas te stiprina mūsų bendrystę pakeliui į kunigystę!

Komentarai:

Palikite atsiliepimą(Nerodomas viešai .)