TRADICINIS VAKARAS "PASISĖDĖKIM"

Kauno kunigų seminarijoje baigėsi mokslo metai.

PAISEDEKIM.JPG

Prieš paskutinę egzaminų sesijos dieną Kauno kunigų seminarijos klierikai ir vadovybė susirinko į neformalų tradicinį vakarą, pavadintą „Pasisėdėkim“. Besišnekučiuodami valgėme Kaune pamėgtą rytietišką patiekalą – kebabą ir ragavome net kelių rūšių ledus! Kaip ir visuomet visus pralinksmino Mons. Kun.Artūro  Jagelavičiaus bei Prel. Kun. Vytauto Stepono Vaičiūno pasakojamos linksmos istorijos ir atsiminimai apie jų laikų seminarijos kasdienybę.

Birželio 10 d., po Šv. Mišių, išlaikę paskutinius egzaminus, klierikai išvyko  atlikti sielovadinės praktikos: klr. Karolis Valskis į Utenos Kristaus Žengimo į Dangų parapiją; klr. Raimondas Šnapštys į Kurtuvėnų Šv. Jokūbo parapiją; klr. Vincentas Lizdenis į Kauno šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapiją; Emilis Vasiliauskas liko Kauno Švč. Trejybės rektorate. Klr. br. Laimonas Mituzas PNB, drauge su savo „Pilnų namų bendruomenės“ broliais, visą vasarą darbuosis Panaroje.