VAIKŲ PADĖKA

Gruodžio 28 d. Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos dienos centro vaikai giedojo Šv. Mišiose ir padėkojo Švč. Trejybės bažnyčios sekmadienio bendruomenei už paramą.

vaikai_aleksotas.JPG

Kiekvieną adventą Kauno kunigų seminarijos Švč. Trejybės bažnyčioje, šalia Šv. Juozapo paveikslo atsiranda „Gerumo Skrynia“, kuri keturis sekmadienius iš eilės stebuklingai prisipildo įvairiausiomis gerybėmis. Šio stebuklo priežastis tai dosnumas žmonių, kurie meilės artimui vedini pasidalina negendančiais maisto produktais ir skanėstais su vaikais iš sudėtingos socialinės aplinkos. Jau antri metai iš eilės šios gėrybės buvo skirtos Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos vaikų dienos centro auklėtiniams, kuriais rūpinasi Artūras ir Lina Šulcai drauge su jaunaisiais savanoriais.

Atsidėkodami už Švč. Trejybės bendruomenės žmonių dosnumą, vaikai giedojo Šv. Mišiose, Šv. Šeimos iškilmėje. Po Šv. Mišių seminarijos rektorius mons. Aurelijus Žukauskas pakvietė vaikus į seminarijos refektorių, kur jų laukė siurprizas – didelis kalėdinis tortas!