Svarbu nepamiršti kitų

Posted by Seminarija on March 20, 2020

Svarbu nepamiršti kitų

nepamirti_kit.jpg

Šiomis dienomis visi esame raginami atidžiau saugoti save. Tačiau rūpinantis savimi reikia nepamiršti pasirūpinti ir kitais, ypač tais, kurie negali patys savimi pasirūpinti. Kovo 18 dieną seminarijos auklėtiniai paaukojo kraujo Nacionaliniam kraujo centrui. Saugokime ir rūpinkimės vieni kitais!


Malda su klierikais

Posted by Seminarija on March 20, 2020

Malda su klierikais (video)

Šiandien, kartu su Marijos radijo klausytojais, meldėmės ir adoravome ŠVČ. Sakramentą.


Noriu regėti Tavo veidą, Viešpatie...

Posted by Seminarija on March 18, 2020

Noriu regėti Tavo veidą, Viešpatie...

Jesus-Shepherd-e1536697814995.jpg

Dažnai maldoje sau ir kitiems prašome Viešpaties pagalbos susijusios su savo ar tų, dėl kurių melžiamės, kasdienybe: išgydymo iš ligų, sėkmės darbuose, gerų egzaminų rezultatų ir pan. Tačiau kaip dažnai prašome Viešpaties, kad jis mums parodytų savo veidą, kad mes praregėtume ir įžvelgtume Dievo veikimą savo gyvenimuose ir regėtume jo veidą amžinybėje?.


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - POKALBIS APIE ŽURNALISTIKOS ETIKĄ

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Visa atnaujinti Kristuje" kalbina prof. dr. Kristiną Juraitę, dr. Andrių Švarplį ir Lietuvos žurnalistų etikos inspektorę Gražiną Ramanauskaitę - Tiumenevienę. Laidoje kalbama apie apie žurnalistikos etiką ir patyčias, kaip, deja, neretai pasitaikantį argumentavimo būdą šiandien. Įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg


Pašaukimo istorija

Posted by Seminarija on September 19, 2016

PAŠAUKIMO ISTORIJA

liutauras.jpg

 Kviečiame skaityti naujienų portale 15min.lt publikuotą interviu su Kauno kunigų seminarijos klieriku Liutauru Vilėniškiu. Interviu rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

15Green_CMYK.png


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - KLIERIKAI APIE SEMINARIJĄ IR KUNIGYSTĘ

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Iššūkis" kalbina Kauno kunigų seminarijos antrakursius. Laidoje kalbama apie jauno žmogaus patyrimus kunigų seminarijoje. Įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - POKALBIS SU MONS. ARTŪRU JAGELAVIČIUMI

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Aktualijos" kalbina VDU dėstytoją, buvusį Kauno kunigų seminarijos vicerektorių mons. Artūrą Jagelavičių. Laidoje kalbama apie kunigų rengimą. Įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - POKALBIS SU VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO REKTORIUMI, PROF. JUOZU AUGUČIU

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Visa atnaujinti Kristuje" kalbina Vytauto Didžiojo universiteto rektorių, prof. Juozą Augutį. Laidoje kalbama apie asmenybės ugdymą, studijas universitete ir dėstytojo bei studento atsakomybę. Įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - POKALBIS SU ARKIVYSKUPU LIONGINU VIRBALU SJ IR MONS. AURELIJUM ŽUKAUSKU

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Aktualijos" kalbina Kauno arkivyskupą metropolitą Lionginą Virbalą SJ ir Kauno kunigų seminarijos rektorių monsinjorą Aurelijų Žukauską. Laidoje kalbama apie 150 metų jubiliejų švenčiančią Kauno kunigų seminariją. Įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg


"MARIJOS RADIJO" LAIDOJE - POKALBIS SU DOC. DR. ARTŪRU GRICKEVIČIUMI

Kauno kunigų seminarijos klierikas Vincentas Lizdenis laidoje "Akademija" kalbina istoriką doc. dr. Artūrą Grickevičių. Artėjant kunigų seminarijos Kaune 150 metų jubiliejui, laidoje kalbama apie seminarijos istoriją nuo jos atkėlimo iš Varnių į Kauną laikų, bandant tiesiog pastebėti keletą svarbiausių bruožų. Laidos įrašą galite klausyti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Marijos_radijas_2.jpg