Pasaulinės vargstančiųjų dienos minėjimas

Posted by Seminarija on November 19, 2017

Pasaulinės vargstančiųjų dienos minėjimas

skurstanij_diena.jpg

Popiežiaus Pranciškaus paskelbtoje Pasaulinės vargstančiųjų dienos proga, Kauno kunigų seminarijos Bažnyčioje šv. Mišias aukojo arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas SJ.

Aušros vartų atlaidai Vilniuje

Posted by Seminarija on November 15, 2017

Aušros vartų atlaidai Vilniue

auros_vart_2.jpg

Kauno kunigų seminarijos bendruomenė kartu su visomis Lietuvos seminarijų bendruomenėmis dalyvavo kasmetiniuose Aušros Vartų atlaiduose Vilniuje.

4-ojo seminarijos namelio atidarymas

Posted by Seminarija on November 14, 2017

4 -ojo seminarijos namelio atidarymas

4-ojo_namelio_atidarymas.jpg

Lapkričio 14-ąją mūsų seminarijos rektorius kartu su prokuratoriumi ir šio namelio restauracijos darbus atlikusiais darbininkais, iškilmingai atidarė atrestauruotą pastatą, nukirpo juostelę ir įteikė raktus seminarijos auklėtiniams.

Bendruomenės valanda su kun. Algirdu Žukausku

Posted by Seminarija on November 14, 2017

Bendruomenės valanda su kun. Algirdu Žukausku

kun._Algirdas.jpg

Pasidalinti savo pašaukimo istorija ir kunigiškos tarnystės patirtimi kun. Algirdas į mūsų bendruomenės valandą atvyko iš Vilkaviškio vyskupijos Kalvarijos parapijos

Bendruomenės valanda su Gintu Petkevičium

Posted by Seminarija on November 7, 2017

Bendruomenės valanda su Gintu Petkevičium

Gintas_Japonija.jpg

Bendruomenės valandoje savo patirtimi ir įspūdžiais dalinosi mūsų antro kurso seminaristas Gintas, kuris prieš stodamas į seminariją metus laiko praleido „tekančios saulės“ šalyje – Japonijoje.

Amžinybėn iškeliavusių kunigų diena

Posted by Seminarija on October 31, 2017

Amžinybėn iškeliavusių kunigų diena

kapu_lankymas.jpg

Kauno kunigų seminarijos bendruomenė kaip įprastai prieš Visų Šventųjų iškilmę bei vėlines prisimena visus kunigus.

Šešto kurso medelių sodinimas

Posted by Seminarija on October 30, 2017

Šešto kurso medelių sodinimas

medeli_sodinimas.jpg

Kasmet tradiciškai paskutinio kurso klierikai seminarijoje atminimui sodina medelius.